Qytetarët ‘braktisin’ izolimin, e diela me diell i gjen disa prej tyre në plazh

Shqipëria gjendet prej 52 ditësh në karantinë dhe qytetarët duke se tashmë janë stresuar nga izolimi.

E diela e parë e majit, fatmirësisht me diell dhe e ngrohtë i ka gjetur disa prej tyre në një plazh të Golemit në Kavajës siç duket dhe nga fotot e LSA.

Duket se pavarësisht karantinës qytetarët nuk do e lenë plazhin pas dore si një nga shpëtimet e kësaj situate të vështirë me koronavirusin rrotull dhe me karantinën e cila po streson njerëzit.

 

WhatsApp-Image-2020-05-03-at-15.38.29-3
WhatsApp-Image-2020-05-03-at-15.33.48-3
WhatsApp-Image-2020-05-03-at-15.33.48
WhatsApp-Image-2020-05-03-at-15.33.49
WhatsApp-Image-2020-05-03-at-15.33.49-1
WhatsApp-Image-2020-05-03-at-15.33.49-2
WhatsApp-Image-2020-05-03-at-15.33.49-3
WhatsApp-Image-2020-05-03-at-15.38.28-1
WhatsApp-Image-2020-05-03-at-15.33.48-2
WhatsApp-Image-2020-05-03-at-15.33.48-1
previous arrow
next arrow

1 thought on “Qytetarët ‘braktisin’ izolimin, e diela me diell i gjen disa prej tyre në plazh

 1. Taxi moto line
  128 Rue la Boétie
  75008 Paris
  +33 6 51 612 712  

  Taxi moto paris

  Hello to every body, it’s my first go to see of this web site; this webpage consists
  of remarkable and genuinely good information in favor of readers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *