Ngacmon seksualisht vajzën në urban, ja si e pësoi pasagjeri

Një person është rrahur në një urban në Turqi, pasi ngacmoi një pasagjere. 34-vjeçari u sulmua nga një tjetër grua, por më pas ai u përball edhe me sulmin e të gjitha grave të cilat ndodheshin në urban.

 

Ngjarja ndodhi në një linjë urbani në provincën Kocaeli të Turqisë.

Autoritetet thonë se ai është arrestuar me akuzën e ngacmimit seksual. Pas incidentit, ai u detyrua më pas të zbresin nga automjeti dhe arrestuar nga policia.

1 thought on “Ngacmon seksualisht vajzën në urban, ja si e pësoi pasagjeri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *