Fëmija i shpëton mbytjes në pishinë për mrekulli

Një foshnjë i vogël i shpëton mbikëqyrjes së prindërve dhe përfundon në pishinë. Për fatin e tij të mirë ai kishte marrë leksione noti dhe arriti të dalë në sipërfaqe.

 

 

 

3 thoughts on “Fëmija i shpëton mbytjes në pishinë për mrekulli

 1. Taxi moto line
  128 Rue la Boétie
  75008 Paris
  +33 6 51 612 712  

  Taxi moto paris

  Do you have any video of that? I’d care to find out more details.

 2. Great post. I was checking constantly this blog and I am impressed!

  Very useful info specifically the last part
  I care for
  such info a lot. I was seeking this particular information for
  a long time. Thank you and best of luck.

 3. Indihome Jakarta Timur sekarang datang dengan service pasang jaringan Indihome lewat cara online,
  anda tidak perlu tiba ke kantor indihome untuk kerjakan register penempatan indihome.
  Ini adalah wujud pelayanan digital paling depan dari Indihome Jakarta Timur untuk
  mempermudah orang Jakarta Timur yang mau nikmati jaringan internet cepat indihome.
  Dengan gunakan Tehnologi Fiber Optik, kami menjajakan sejumlah pelayanan paket internet seperti Singgel Play, Dual Play dan Triple Play.
  Terkecuali itu kami pun menjajakan beberapa Add On Favorit buat anda rasakan dengan keluarga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *