Dhunuan administratorin e një portali në Fier, polici lihet i lirë, arrest shtëpie për shokun e tij

Kanë mbërritur në Gjykatën e Fierit për t’u njohur me masën e sigurisë, polici dhe shoku i tij, që kanë përdorur dhunë ndaj administratorit të një portali, 3 ditë më parë, shtetasin Xhoen Osmënaj.

Prokuror në këtë cështje është Genci Mane, gjyqtar Alfred Ikonomi dhe avokat Ervis Goxhaj.

Gjykata ka vendosur “arrest shtëpie” për Daniel Ristën dhe “detyrim paraqitje” për policing Anxhelo Bardhi.

Këta dy shtetas kanë përdorur dhunë mbi administratorin e një portali Osmenajn, në një konflikt që ndodhi në qendër të qytetit jugor.

1 thought on “Dhunuan administratorin e një portali në Fier, polici lihet i lirë, arrest shtëpie për shokun e tij

 1. Taxi moto line
  128 Rue la Boétie
  75008 Paris
  +33 6 51 612 712  

  Taxi moto paris

  I am actually happy to glance at this weblog
  posts which contains plenty of helpful data, thanks for providing
  these kinds of statistics.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *